Традиційно відзначення дня програміста на факультеті кібербезпеки, комп’ютерної та програмної інженерії відбулось у формі зустрічі з представниками ІТ компаній.

Так 13 вересня 2019 року представники компанії GlobalLogic прийшли поздоровити студентів кафедри інженерії програмного забезпечення з Днем програміста (відзначають у 256-й день року, число 256 відповідає кількості чисел, які можна представити за допомогою одного 8-бітного байта).

GlobalLogic міжнародна компанія, що здійснює розробку програмного забезпечення, надає інженірінгові послуги, займається ІТ-аутсорсингом та виконанням дослідницьких проектів.

GlobalLogic активно співпрацює з Національним авіаційним університетом (в березні 2019 року було підписано договір про співпрацю), адже від отриманих фундаментальних знань в навчальному закладі, залежить успішна робота в майбутньому.

Спілкування зі студентами проводили:

Ольга Курна – відповідальна за співпрацю компанії з університетами. Розповіла про історію створення та напрями роботи GlobalLogic;

Павло Суйков – програміст, архітектор програмного забезпечення. Розповів про сучасні вбудовані системи реального часу та їх застосування у системах керування.

Written by 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *