26 жовтня 2021 року відбулася зустріч між завідувачем кафедри ІПЗ Сергієм Зибіним та віце-президентом Асоціації ІТ Ukraine з питань освіти, Chief Learning Officer компанії Sigma Software Group, Максимом Почебутом.
На зустрічі були також присутні декан факультету кібербезпеки, комп’ютерної та програмної інженерії (ФККПІ) НАУ, Катерина Нестеренко, та представник компанії Sigma Software Group, Богдан Сказько.
Шведська ІТ-консалтингова компанія Sigma Software бере активну участь у формуванні та розвитку ІТ екосистеми України, долучається до численних освітніх ініціатив та допомагає початківцям та досвідченим фахівцям здобувати нові знання та навички. Sigma Software є членом багатьох профільних асоціацій: ІТ Ukraine, локальних IT кластерів, Європейської бізнес асоціації, тощо. Як член ІТ комітету, веде активний діалог із владою щодо формування сприятливих умов розвитку ІТ індустрії в Україні.
В ході зустрічі її учасники обговорили можливість проходження практики та стажування студентами ФККПІ НАУ в компанії Sigma Software.