Зустрічі ITeachers Meet-Ups знову в онлайн-ефірі!

Ці мітапи будуть корисними для викладачів та методистів, які прагнуть навчати сучасних навичок, формувати актуальні освітні програми та розуміти потреби студентів і роботодавців.

Перший вебінар – одразу ж про дуальну освіту.

Під час зустрічі подискутуємо про таке:

• принципи та нормативне забезпечення дуальної освіти
  • результати та уроки експерименту запровадження дуальної освіти
  • як співпрацюють заклади освіти та бізнес аби модернізувати ОП
  • навчальні можливості для викладачів, які прагнуть працювати за умов дуальної освіти
  • як відбувається зарахування результатів навчання в дуальній освіті

Спікери:

🎙️Олег Шаров, генеральний директор директорату фахової передвищої, вищої освіти, член Національної Команди Експертів із реформування вищої освіти України.

🎙️ Юрій Рашкевич, член Національного Агенства кваліфікацій, а також член Національної Команди Експертів із реформування вищої освіти України.Коли: 27.01.2022 о 17:00.Також, приєднуйтесь до Телеграм-чату, який об’єднав 400 викладачів зі всієї України, а для запитань чи уточнень пишіть нам на universities_cooperation@softserveinc.com.

Реєстрація.