Кафедра першою в Україні ініціювала (2000 р.) і активно сприяла відкриттю в Україні бакалаврату Програмна інженерія (2006 р.). Основу навчального плану бакалаврату, який застосовується до тепер було створено на кафедри.

Кафедра першою в Україні перейшла на виключне застосування в навчальному процесі ноутбуків, Internet та бездротового зв’язку Wi-Fi, і відмовилася від комп’ютерних класів (2006 р.)

Кафедра першою в Україні перейшла на безпаперове забезпечення навчального процесу (e-кафедра, контроль виконання документів, корпоративна пошта – Livenau), шляхом застосування MS Sharepoint (2006 р.).

Кафедра проводить першу в Україні щорічну наукову конференцію Інженерія програмного забезпечення (Software Engineering) (з 2006 р.).

Кафедра видає перший в Україні науковий фаховий журнал Інженерія програмного забезпечення (Software Engineering) (з 2009 р.).

Кафедра першою в Україні перейшла на застосування в навчальному процесі хмарних технологій, шляхом використання Office 365 (2011 р.).

Кафедра однією з перших в Університеті прийняла участь в виконанні англомовного проекту (2001 р).

Кафедра однією з перших в Університеті прийняла участь в післядипломному навчанні студентів (2001 р).

Кафедра першою в Університеті була ініціатором створення академій CISCO, Microsoft, IBM та співпраці з Асоціацією «Інформаційні технології України» (2000 р.), Асоціацією «Wireless Ukraine» (2004 р.), шляхом заключення відповідних договорів.

Кафедра вперше в Університеті ініціювала переведення бібліотеки Університету на електронний документообіг (2007 р.).

Кафедра є однією з найбільших в Університеті за чисельністю студентів в цілому (біля 800 осіб) і зокрема студентів контрактної форми навчання (біля 400 осіб).

За роки існування кафедрою підготовлено біля 5000 фахівців. На кафедрі навчалися і продовжують навчатися іноземні студенти – громадяни Албанії, Індії, Ірану, Китаю, Кувейту, Лівану, Палестини, Сирії, Азербайджану, Казахстану, Росії.

  • На кафедрі навчається                        – біля 1000 студентів
  • В гуртожитках проживають               – близько 400 студентів
  • Перший курс забезпечується гуртожитком щорічно повністю
  • Загальна площа кафедри                  – 450 кв. м.

ТИПОВЕ ПОЛОЖЕННЯ ПРО КАФЕДРУ