Наукова спільнота

Завідувач кафедри інженерії програмного забезпечення Сидоров М. О. є головою Технічного комітету 8 – Інженерія програмного забезпечення: Теорія та Практика Української федерації інформатики

Завідувач кафедри інженерії програмного забезпечення Сидоров М. О. є членом Технічного комітету IFIP  ТС2 – Інженерія програмного забезпечення: Теорія та Практика

В різні часи в роботі IFIP і зокрема комітету ТС2 приймали участь всесвітньовідомій український вчений інформатик академік В.М. Глушков, 90-річчя з дня народження якого святкувалося наприкінці серпня та всесвітньо відомий вчений, який вніс значний вклад в дослідження програмного забезпечення, чл-кор. АН СРСР А.П. Єршов.

В 60-х роках минулого сторіччя ТС2 розробило концепцію мови програмування Algol (60,68), а потім вніс значний вклад в створення основ інженерії програмного забезпечення.